Filter

Kratki wentylacyjne – koniec z marnowaniem energii

Lodówka włączona przez całą dobę produkuje sporo energii i może wpływać na temperaturę wewnątrz kampera. Warto zadbać o dobrą kratkę wentylacyjną za lodówką, która umożliwi swobodny przepływ powietrza i zapewni lepszą atmosferę wewnątrz pojazdu. Jak dobrać kratkę wentylacyjną do kampera?

Kratki wentylacyjne DOMETIC

My polecamy kratki wentylacyjne dedykowane lodówkom marki Dometic. To popularna marka lodówek i akcesoriów do kamperów i przyczep kempingowych, dlatego uważamy, że warto zainwestować w urządzenie ściśle dopasowane właśnie do takiego typu lodówek. Kratki wentylacyjne Dometic znakomicie sprawdzają się do mocowania na zewnętrznej ścianie pojazdu. Dzięki dwóm opcjom kolorystycznym możecie dobrać kratkę do koloru Waszego kampera, by całość wyglądała spójnie. Co ważne, w zestawie nie bez powodu znajdziecie dwie kratki. Górna ma odprowadzać ciepłe powietrze, a dolna – zimne. W ten sposób równowaga pozostaje zachowana, a ciepło nie gromadzi się za lodówką.

Wysoka wydajność chłodzenia lodówki

Warto wiedzieć, że zimą, gdy warunki nieco się zmieniają, powinniśmy zmieniać kratki wentylacyjne na takie z dodatkową osłonką. Dlaczego? Dzięki temu możena bez problemu zadbać o pełną wydajność chłodniczą. Warto inwestować w takie – wydawałoby się – drobne akcesoria do kamperów i przyczep kempingowych. Uwierzcie jednak, że one naprawdę zmieniają komfort podróż i pozwalają zaoszczędzić na energii – a to ma przecież kluczowe znaczenie dla nas wszystkich!

Kratki wentylacyjne – atrakcyjna cena

Nasze kratki wentylacyjne możecie kupić w niskiej, atrakcyjnej cenie. Warto dopasować je do konkretnego modelu lodówki Dometic, by mieć pewność, że wszystko będzie funkcjonować bez problemu. Jeśli zastanawiacie się, w którą lodówkę Dometic warto zainwestować, zachęcamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o dostępnych modelach i przedstawimy ich zalety oraz funkcjonalność nieco bliżej! Z pełną ofertą można również zapoznać się na naszej stronie internetowej.