Filter

Panele boczne do kampera: co wybrać?

Na wakacjach można zaplanować niemalże wszystko… z wyjątkiem pogody. Czasem zbyt wysokie temperatury uniemożliwiają dzieciom zabawę, a dorosłym wypoczynek. Bywa jednak i tak, że na wakacjach deszcz atakuje znienacka i wówczas trzeba szybko stworzyć przestrzeń wypoczynkową wokół kampera. Jak to zrobić? Najlepiej przy użyciu paneli bocznych! Zobacz, dlaczego warto zainwestować w te akcesoria do pojazdów kempingowych!

Panele boczne na kempingu

Panele boczne to jedna z najlepszych inwestycji do Twojego kampera. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest prosta: przede wszystkim gwarantują wydzielenie dyskretnej, prywatnej przestrzeni, w której dzieci będą mogły się bawić, a Wy wypoczywać na świeżym powietrzu. Aby mieć pewność, że panel boczny do pojazdu kempingowego będzie działał bez zarzutu, warto dopasować go do konkretnego modelu kampera. My sprzedajemy panele m.in. do Fiata Ducato.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego panelu?

Na pewno na to, czy jest wodoodporny. Jeśli zamiast lejącego się żaru z nieba doświadczycie nieustającego deszczu, to zwykła, nieodporna na deszcz markiza w zupełności się nie sprawdzi. Warto wziąć pod uwagę różne warunki pogodowe i postawić na taki panel boczny, który sprawdzi się przy każdej pogodzie

Przedsionek do kampera

Jeśli szukacie dużego przedsionka do kampera, w którym będzie można na przykład schować rowery czy meble turystyczne, to polecamy model Thule Residence G3. To bardzo duży przedsionek dostępny w aż 6 różnych wysokościach dla pojazdów z prostymi ścianami bocznymi. Jeśli nie macie pewności, który model będzie najlepszy dla Waszego kampera, napiszcie – chętnie pomożemy!

Czy warto kupić panel boczny do kampera?

Zdecydowanie! Dzięki niemu możesz bez problemu powiększyć przestrzeń pojazdu i zyskać większą niezależność. Panel umożliwia też swobodne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu i wypoczywanie przy popołudniowej kawie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, panel boczny zapewnia przepływ powietrza i jednocześnie świetnie chroni przed słońcem, co może mieć duże znaczenie zwłaszcza w ciepłych krajach.