Filter

Deski holowane JOBE do kampera

Korzystaj z lata w stu procentach – zabierz ze sobą do kampera sprzęt do sportów wodnych! W ofercie naszego sklepu z akcesoriami kempingowymi znajdziesz między innymi deski do holowania marki JOBE. To znany producent akcesoriów wodnych, doceniany za świetną jakość i przemyślany design. W naszym sklepie znajdziesz zarówno deski stworzone typowo pod wakeboard, jak i deski do skimboardu.

Deski do sportów wodnych

Podczas podróży kamperami często zatrzymujemy się nad akwenami wodnymi. Szkoda byłoby nie skorzystać z okazji do uprawiania sportów wodnych! Deski do wakeboardu to idealny sprzęt sportowy do kampera. Takie deski nie ważą dużo i nie zajmują zbyt wiele miejsca – bez problemu zmieszczą się w garażu kampera. A nawet jeśli podróżujecie w małym vanie, to w środku z pewnością też nie zabraknie miejsca dla jednej czy dwóch desek.

Deski Jobe do holowania

W naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziesz wyłącznie sprawdzonych producentów outdoorowych. Wśród nich nie mogłoby zabraknąć produktów od Jobe. To holenderska marka, która działa na rynku od 1974 roku. Jobe jest od lat doceniane za produkcję sprzętu do uprawiania sportów wodnych o znakomitej jakości. Mowa tu m.in. o stabilnych i wytrzymałych deskach do wakeboardu oraz do skimboardu.

Akcesoria do sportów wodnych

Jeśli myślisz o rozpoczęciu przygody ze sportami wodnymi, to z pewnością zainteresują Cię nasze deski do skimboardu. Z uwagi na lekkość i niewielki rozmiar, sprawdzą się nawet dla dzieci. Skimboard, czyli tzw. „ślizganie się na wodzie”,  można z powodzeniem trenować już na niewielkich falach, nawet blisko brzegu. Nie musisz więc planować od razu wyprawy po Europie. Trenowanie skimboardu możesz śmiało rozpocząć nawet w polskim Trójmieście! Deski do skimboardu są tanie i dostarczają dużo zabawy.

Koniecznie zabierzcie je na rodzinne wakacje lub na wyjazd ze znajomymi. Gwarantujemy, że nie będą leżeć zakurzone w kamperze. Skimboard to świetna zabawa dla całej rodziny! Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu, skontaktuj się z zespołem sklepu z akcesoriami kempingowymi CarGO!.