Filter

Okulary pływackie – dla fanów sportów wodnych

Okulary pływackie to jedne z tych akcesoriów, bez których wiele osób nie wyobraża sobie uprawia sportów wodnych. Okulary świetnie chronią oczy przed chlorowaną wodą i podrażnieniami. Ich zastosowanie wykracza jednak daleko poza basen. Profesjonalni pływacy często wybierają okulary pływackie również na morzu i jeziorach z uwagi na soczewki chroniące przed słońcem.

Okulary do pływania – zadbaj o swoje oczy!

Jeśli zdarza Ci się uprawiać sporty wodne latem, to z pewnością wiesz, że stosowanie filtra przeciwsłonecznego jest niezbędne. Warto pamiętać, że ochrona powinna dotyczyć nie tylko skóry, ale również samych oczu. Gałki oczne są bardzo wrażliwe na promieniowanie słoneczne; brak ochrony przed słońcem może skutkować poważnymi chorobami narządu wzroku. Nie ryzykuj – zadbaj o swoje oczy podczas uprawiania sportów wodnych! W naszym sklepie z akcesoriami caravaningowymi znajdziesz okulary do pływania wzbogacone o filtr UV 400. Oznacza to, że zapewniają pełną ochronę i są najlepszym akcesorium dla osób, które regularnie uprawiają sporty wodne. Wśród dostępnych modeli znajdziesz okulary Knox marki Jobe, które wyróżniają się dużą elastycznością, dzięki czemu są bardzo wygodne. Ich dużą zaletą jest też regulowany pasek. Można dopasować je tak, by okulary przylegały ściśle do głowy podczas uprawiania sportów wodnych.

Okulary pływające – niezbędnik dla fanów sportów wodnych

Dobre okulary do pływania sprawiają, że wszelkie aktywności wodne stają się czystą przyjemnością! Koniec z podrażnionymi i czerwonymi oczami. Okulary zapewnią Ci komfort i pozwolą w pełni cieszyć się ulubionym sportem wodnym. W sklepie karavaningowym czekają na Ciebie świetne okulary pływackie marki Jobe, która znana jest z produkowania asortymentu o doskonałej jakości. Jeśli interesuje Cię dodatkowy sprzęt do sportów wodnych, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą. Znajdziesz u nas również pływadła, narty wodne, kamizelki ratunkowe, linki holownicze i wiele, wiele innych części do kamperów oraz akcesoriów wodnych! Wszystko po to, byś mógł w pełni wykorzystać swój urlop!