Filter

Markizy ścienne – kiedy warto kupić?

Markizy ścienne to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią aktywne podróżowanie i często zmieniają miejsce pobytu. Taką markizę można w ekspresowym tempie zwinąć i przygotować do transportu. Dlaczego warto zainwestować w markizy ścienne?

Cicha praca – markizy ścienne do kamperów

Dużą zaletą markiz ściennych jest to, że można zwinąć je automatycznie. Markizy pracują bardzo cicho i dzięki temu można zwinąć je nawet wtedy, gdy najmłodsi kamperowicze już śpią w przyczepie czy w kamperze – gwarantujemy, że ich nie obudzicie! Markizy ścienne zostały wzbogacone między i innymi o rolki, które podtrzymują cały materiał. Rolki wyróżnia delikatne i ciche rozwijanie oraz elegancki design. Markizy ścienne znakomicie dopasowują się klimatem do całego pojazdu! Ich dużą zaletą jest też bezproblemowe czyszczenie.

Markiza czy przedsionek?

Z markizy ściennej bez problemu można też wyczarować przedsionek do pojazdu. Wystarczy kupić markizę wzbogaconą o ściany boczne z oknami. Taki dodatek jest dobrze przygotowany na każdą porę roku. Latem, jeśli przedsionek będzie nagrzewał się zbyt szybko, możecie otworzyć okna, które zapewnią dodatkową wentylację. Niektóre markizy ścienne, takie jak na przykład model Privacy Ultra Light, posiadają też wentylację na dachu, dzięki czemu w przedsionku nie robi się duszno. Warto również podkreślić jedną z największych zalet przedstawionego przedsionka, czyli możliwość powiększenia ścian bocznych! Dzięki temu pod markizą ścienną do przyczep kempingowych można bez problemu przechowywać na przykład rowery, stoły albo krzesła – nie trzeba będzie za każdym razem chować ich do kampera.

Lekki materiał – komfort użytkowania

Markiza ścienna z bocznymi elementami jest bardzo lekka. To ważne zwłaszcza dla osób, które podróżują kamperami z dopuszczalną masą całkowitą 3,5 tony. Taka markiza nie będzie więc stanowić zbyt dużego ciężaru i w dzięki temu umożliwi zabranie też innych, cięższych bagaże. Jednocześnie będziecie mogli w pełni cieszyć się komfortem, jaki daje osłona przed wiatrem i zmiennymi warunkami pogodowymi.