Filter

Turystyczne butle gazowe wyróżniają się lekkością i mniejszą masą (w porównaniu do butli tradycyjnych). To sprawia, że znakomicie służą w trasie. Odpowiednie butle gazowe kompozytowe można z powodzeniem stosować również w kamperach i przyczepach kempingowych.

Wielofunkcyjne butle do kampera

Dlaczego warto mieć w pojeździe kempingowym butle gazowe? To proste! Gaz na kempingu przydaje się w naprawdę wielu sytuacjach. Dzięki niemu można używać kuchenek do przygotowywania posiłków jak w domu; wykorzystuje się go zresztą nie tylko do kuchenek, ale też do grillów gazowych, które są jednymi z najczęściej wybieranych przez kamperowiczów. Co więcej, gaz kompozytowy z powodzeniem sprawdza się nie tylko w kamperach czy w przyczepach kempingowych. Można stosować go również na łodziach czy na biwakach.

Waga do butli gazowej – dlaczego warto?

Częste wyjazdy wymagają od kamperowiczów zadbania o najmniejsze elementy. Jednym z nich jest regularna kontrola poziomu gazu. Aby czuć się zawsze bezpiecznie, warto kupić wagę do butli gazowej. Pozwala ona szybko dokonać pomiaru poziomu napełnienia, a dodatkowo umożliwia również wykonanie odczytu poziomu i czasu pracy za pomocą smartfona lub tabletu poprzez Bluetooth. Oprogramowanie urządzenia jest kompatybilne m.in. z system Android oraz iOS więc dokonanie sprawdzenie odczytów nie powinno stanowić najmniejszego problemu.

Doskonała wydajność

Warto wiedzieć, że choć klasyczne butle gazowe turystyczne ważą około 5 kilogramów, to nasze butle mają aż 11 kilogramów. Dlaczego? Ponieważ zostały zaprojektowane w taki sposób, by pozostawały maksymalnie wygodne i bezpieczne dla kamperowiczów. Nasze butle można bez problemu napełniać samodzielnie LPG w całej Europie. Wszystkie oferowane butle posiadają zawór ograniczania napełniania do 80%  (OPD). Dodatkowo ich dużym atutem jest wspomniana już lekkość, a to wszystko dzięki temu, że butle wykonano z kompozytu. Ciesz się pełną wygodą z akcesoriami kempingowymi CarGO!