Filter

Pokrowce na rowery

Rower towarzyszy Ci przez większość Twego życia? Nie wyobrażasz sobie dnia bez jazdy rowerem? Rozumiemy Cię doskonale! Dlatego w naszym sklepie mamy dla Ciebie specjalne pokrowce, dzięki którym zabierzesz swój jednoślad na wakacje w dowolne miejsce. Wyruszając kamperem w góry albo inne piękne okolice w Europie, możesz zabrać dowolną ilość sprzętu. To nie żart! Nasz asortyment to pojemne przestrzenie kempingowe, a wraz z tym składane, elastyczne akcesoria.

Od kampera do roweru

Wysokiej jakości pokrowce, które przyczepisz do kampera to pełny komfort dla roweru, którym zawsze jeździsz w wolnym czasie. Materiał zapewnia doskonałą ochronę przed uszkodzeniami podczas transportu, posiada przezroczysty, zintegrowany futerał na znak ostrzegawczy. Pokrowce wykonane są z poliestru o wytrzymałości nici 210 den z powłoką poliuretanową. W komplecie torba do przechowywania.

Dlatego, udając się na aktywne wakacje, zamów w naszym sklepie sprzęt, dzięki któremu bezpiecznie przeniesiesz rower i będziesz dojeżdżał nim do ciekawych okolic. Leśne ścieżki? Górskie szlaki i jeziora? Mieszkańcy wypoczynkowych miast jeżdżą rowerami w swych rejonach, w piękną pogodę. Dlaczego Ty nie miałbyś robić tego samego? Tym bardziej, że wakacje to nie tylko leżakowanie i regenerowanie się. Sklep CarGO! to wspaniała opcja dla zmotywowanych do fizycznej aktywności.

Torba na bagażniki

Jeśli jednak planujesz zabrać inne rzeczy na wakacje, niż rower, np. krzesła, mamy też w naszym asortymencie torbę bagażową, którą przymontujesz do kampera z tyłu. Posiada szybki system mocowania i demontażu. Pojemność aż 285L! Pomieścisz w nim wszystkie niezbędne przedmioty związane z biwakowaniem.

Nikt nie lubi sytuacji, gdzie podczas wakacji zmuszony jest szukać sklepu, w którym kupi niezbędny na daną okoliczność przedmiot. Nie warto marnotrawić godzin na żmudne poszukiwanie najbliższego punktu z akcesoriami. Przygotuj się na wakacje, przeglądając ofertę naszego sklepu internetowego, a gwarantujemy Ci, że niczego Ci nie zabraknie.