Filter

Bestsellery – sprawdzone akcesoria do kampera

W naszym dziale bestsellerów znajdziesz te akcesoria kempingowe, które cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Mowa tu chociażby o butlach Gasbank. Każdy kamperowicz wie, że sprawdzona butla Gasbank to absolutna podstawa na kempingu. Gaz w domu na czterech kółkach przydaje się między innymi do ogrzewania pojazdu i wody, ale również do gotowania. Ponadto gaz jest niezbędny do działania niektórych urządzeń, m.in. lodówek turystycznych na gaz.

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone, lekkie butle Gasbank oraz Alugas Multi. Dzięki nim zadbasz o bezpieczny zapas gazu. Butle ze sklep CarGO! można bez problemu napełniać na stacjach LPG. Są niezawodne nie tylko w kamperze – przydają się też podczas biwakowania pod namiotem.

Meble turystyczne do kampera

Jeśli posiadasz kampera z dużym garażem, koniecznie przemyśl zakup dodatkowych mebli turystycznych do kampera. Dzięki nim możesz zorganizować rodzinie wygodny kącik wypoczynkowy pod markizą. Duży stół i krzesła kempingowe pozwolą Wam na komfortowe spożywanie posiłków i jednoczesne cieszenie się piękną pogodą. Co ważne, nasze meble kempingowe są bardzo lekkie, dlatego nie musicie obawiać się przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej.

Duży zbiornik czystej wody do kampera

Wśród naszych bestsellerów nie mogłoby zabraknąć dużego zbiornika czystej wody o pojemności 100 l. Dzięki niemu możesz zapomnieć o codziennym obowiązku uzupełniania wody. Zbiornik można z łatwością napełniać i opróżniać, a także czyścić. To doskonały wybór do kampera. Sprawdzi się nie tylko w przypadku dużych rodzin. Czystą wodę w kamperze wykorzystuje się m.in. do mycia naczyń, gotowania czy podczas brania prysznica.

Panel boczny do kampera – najlepsze akcesoria kempingowe

Jednym z bestsellerów w naszym sklepie jest również panel boczny Thule. Niezastąpiony podczas wakacyjnych wypadów! Panel boczny jest niejako przedłużeniem kampera. Dzięki niemu zyskujecie nieco więcej przestrzeni – pod panelem można zorganizować kącik wypoczynkowy czy miejsce na zabawę dla dzieci. Jednocześnie nieprześwitujący materiał zapewnia nieco prywatności i tworzy warunki do relaksu.