Filter

Meble turystyczne i kempingowe

Dla kamperowiczów mamy zestaw mebli turystycznych, służących aktywnemu wypoczynkowi i dobrej organizacji wycieczki. Unikalny styl, pełna wygoda, produkcja z najbardziej wytrzymałych materiałów. Przed rozpoczęciem wakacji warto zaopatrzyć się w przedmioty, z którymi będziemy mogli zabrać komplet ważnych dla nas rzeczy oraz takie, które pozwolą na przygotowywanie specjalnego sprzętu, np. wędka.

Leżaki i krzesła wypoczynkowe

Piękna pogoda wśród promieni słonecznych to okazja, by dobrze się opalić albo w kontakcie z przyrodą przeczytać interesującą książkę. Osobom, którym zależy na opalonej skórze proponujemy podnóżki, na których można osiągnąć pełny relaks z nogami w górze. Jego perfekcyjny montaż sprzyja harmonii i sprawia, że Twoje samopoczucie jest jak najlepsze!

Na krześle zaś możemy obserwować piękne widoki wakacyjnych krajobrazów z dowolnego miejsca. Dlatego, że bez większego trudu przeniesiemy je w dowolne miejsce! Krzesła, które mamy na sprzedaż, posiadają aż osiem pozycji regulacyjnych. To gwarantuję pełną wygodę, kiedy możemy wybrać dogodną dla siebie pozycję!

Składane wiadra i nie tylko!

Niezależnie od ilości ekwipunków, które chciałbyś przenieść w konkretne miejsce, pomocne będzie Tobie składane wiadro, które kupisz u nas. Jego pojemność sięga wielkości 9L! Można je przechowywać w dowolnym miejscu. Możesz także wlewać do niego wodę, jeśli będzie Ci potrzebna. Nowoczesne i elastyczne wiadro jest pod względem funkcjonalności dostosowane do wagi najróżniejszych przedmiotów.

Nie sposób nie wspomnieć o stole kempingowym, niezwykle przydatnym przy długich trasach. Na jego stabilnym i wytrzymałym blacie możemy wykonywać najróżniejsze czynności, np. przygotowywać sprzęt wodny, przyrządzać jedzenie. Co istotne, posiada on regulację wysokości, dzięki czemu nie będziesz musiał się schylać i narażać kręgosłup na nieprzyjemności zdrowotne. Jego złożenie nie zajmie dużej powierzchni ani w kamperze, ani w żadnym innym miejscu.