Filter

Lodówka do zabudowy – niezbędne w kamperze

O ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu lodówka w kamperze była raczej rzadko spotykana, o tyle dziś trudno wyobrazić sobie podróżowanie bez tego sprzętu. Lodówka umożliwia przewożenie większych partii jedzenia i niemarnowanie przygotowanej żywności. Dodatkowo gwarantuje ona możliwość pozostawania przez dłuższy czas samowystarczalnym. Po zrobieniu sporych zakupów nie musisz codziennie zjeżdżać do sklepu – zapas żywności będziesz miał przy sobie, w kamperze lub w przyczepie kempingowej.

Jak wybrać lodówkę do zabudowy?

Przed wyborem konkretnych akcesoriów kempingowych warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim istotna jest przestrzeń, w której chciałbyś umieścić lodówkę. Proponujemy bardzo wygodne lodówki kompresorowe do zabudowy. W ofercie posiadamy m.in. wąskie lodówki, które doskonale dopasowują się do wnętrza, nie tracąc przy tym na pojemności. Takie urządzenia wyróżniają się pojemnością nawet 70 czy 90 litrów, co czyni je idealnymi sprzymierzeńcami dużych rodzin lub większych ekip przyjaciół podróżujących razem. Oferowane lodówki do zabudowy wyróżniają się zaawansowaną technologią, dzięki czemu dobrze działają niezależnie od temperatury na zewnątrz.

Lodówka do kampera z zamrażalnikiem

Warto wybierać nowoczesne lodówki do zabudowy, ponieważ są one dodatkowo wzbogacone o zamrażalnik. Taka opcja gwarantuje możliwość zabrania w podróż na przykład pysznych lodów albo chłodnych napojów. Takie udogodnienia dziś są dostępne od ręki! Nie ma problemu również z dopasowaniem typu lodówki do Twojego pojazdu. Jeśli nie chcesz stosować lodówki kompresorowej, możesz wybrać tę absorpcyjną. Mniejsze i większe pojemności ułatwiają dobór sprzętu pod swoją przyczepę kempingową czy kampera. Oczywiście, nie jest to jedyna zaleta oferowany przez nas lodówek do zabudowy. Wyróżniają się one również bardzo dużą wydajnością, maksymalnym ograniczeniem hałasu oraz możliwością wybrania jednej z 3 opcji (lodówka, lodówka+zamrażalnik, zamrażalnik).