Filter

Technologia – akcesoria do kampera

Jeśli poszukujesz akcesoriów kempingowych, które ułatwią Ci życie w kamperze, to nie mogłeś trafić lepiej! W sklepie CarGO! znajdziesz setki produktów z kategorii „technologia”. Wśród nich nie zabrakło sprawdzonych gadżetów, dzięki którym podróże zamienią się w czystą przyjemność. Zapoznaj się z pełną ofertą!

Akcesoria do kampera

W naszej ofercie znajdziesz m.in. najazdy poziomujące Thule. To sprzęt niezbędny dla każdego zapalonego kamperomianiaka! Jeśli często nocujesz na dziko, koniecznie zabierz ze sobą w podróż kliny najazdowe. Dzięki temu z łatwością wypoziomujesz kampera.

Osobom, które lubią korzystać z aktywności fizycznej również na wakacjach, polecamy nasze bagażniki rowerowe. Stawiamy na sprawdzone marki, dlatego u nas znajdziesz bagażniki Fiamma oraz Thule. Dodatkowo możesz dokupić do nich również pokrowce na rowery. Dzięki nim nie musisz martwić się o to, że rowery będą rdzewieć podczas niepogody. W ofercie sklepu z akcesoriami kempingowymi CarGO! znajdziesz nawet pokrowce, które spokojnie pomieszczą do 2-3 rowerów.

Gadżety przydatne w podróży

Jeśli często podróżujesz kamperem, zaopatrz się we własny adapter CEE 230 V. Pozwoli on na bezproblemowe podpięcie kampera czy przyczepy kempingowej do źródła zasilania. Przejściówka to must have podczas korzystania z płatnego kempingu!

 Zbiorniki na wodę Comet do kampera

W dziale technologia znajdziesz też duże zbiorniki na wodę marki Comet. Stawiamy na zbiorniki z wysuwanym uchwytem, ponieważ ułatwia on przenoszenie zbiornika i napełnianie bądź opróżnianie go. Duże zbiorniki o pojemności 25 L pozwolą Wam zmagazynować odpowiednią ilość wody.

Przetwornice Dometic do kampera

Wśród naszych poleceń sprawdzonej technologii na kemping nie mogłoby zabraknąć przetwornic od Dometic. Pozwalają one na bezpieczne zasilanie urządzeń elektrycznych o mocy do 1200 W z akumulatora pojazdu. Dzięki przetwornicy możesz z łatwością zasilić na przykład ekspres do kawy, mikrofalówkę, suszarkę do włosów czy lodówkę.