Filter

Akcesoria turystyczne – wyposażenie do Twojego kampera
To dość zrozumiałe, że nawet w czasie urlopu w dziczy nie chcemy rezygnować z komfortu. Nadal zależy nam na klimatyzowanym lub ogrzewanym pojeździe czy na dostępnie do czystej wody. Jednym z luksusów, które ceni sobie chyba każda osoba wyjeżdżająca na kemping, jest możliwość korzystania z odpowiedniego wyposażenia turystycznego, które znacząco ułatwia funkcjonowanie outdoorowo. Warto przyjrzeć się produktom, które mogą pomóc Ci zorganizować przestrzeń i zadbanie o komfort podczas wyjazdu.
Jakie akcesoria turystyczne przydają się w kamperze?
Na początek polecamy zadbać o zakup kilku organizerów, które umożliwią utrzymanie porządku. To dość istotne w kamperze czy w przyczepie kempingowej, ponieważ mniejsza przestrzeń sprzyja zagraceniu. W nowych pojazdach kempingowych bardzo często wnętrza są dostosowane do potrzeb rodzin (dużo schowków, sprytne rozwiązania ułatwiające utrzymywanie porządku), ale wciąż należy zadbać o drobiazgi. Na kempingach świetnie sprawdzają się przenośne organizery z saszetkami, które można przymocować na przykład do ramy krzesła. Przydają się one zwłaszcza poza kamperem. W takich drobnych kieszonkach zmieszczą się na przykład zabawki dla dzieci czy dla psa. Organizery ułatwią również szybkie dotarcie do niezbędnych sprzętów – telefonów, ładowarek, latarek i tak dalej.
Dobre oświetlenie na kempingu
Jeśli cenicie sobie spędzanie długich wieczorów na polu kempingowym, to warto zadbać o dobre oświetlenie. O ile latarki świetnie sprawdzają się w sytuacjach awaryjnych,  o tyle do w normalnych warunkach warto stosować lampy zewnętrzne, które zapewnią dostęp do światła. Na kempingach znakomicie sprawdzają się tak zwane lampy sztormowe ocynkowane. Wyróżniają się one bardzo dobrą trwałością i odpornością na stłuczenia. Prezentowane lampy wyróżnia też ciekawy, retro design, który z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią nietypowe dodatki do kampera czy przyczepy kempingowej. Warto też podkreślić, że lampa sztormowa jest żaroodporna, dlatego stosowanie jej na kempingu jest bezpieczne.