Filter

Stopnie i schodki do przyczepy kempingowej

Wejście do przyczepy znajduje się dość wysoko z uwagi na to, że podwozie takiego pojazdu nie może znajdować się zupełnie przy ziemi. To można wiązać się z pewnymi niedogodnościami np. dla dzieci, dla których wejście do przyczepy czy kampera staje się problematyczne. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są stopnie, które można wystawiać podczas postojów, by cieszyć się bezproblemowym wchodzeniem do pojazdu kempingowego.

Schodki do kampera – co wybrać?

Istnieją różne typy schodków do pojazdów kempingowych, dlatego warto dokładnie zapoznać się z ofertą i wybrać opcję, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Najprostsze schodki, na przykład te podwójne wyróżniają się bardzo dobrą stabilnością i dużymi panelami podłogowymi. Z tego względu polecamy je nie tylko dla dzieci, ale też na przykład dla osób starszych – duże schodki zapobiegną ewentualnemu poślizgnięciu się i przewróceniu. Jeśli z kolei szukasz stopni z dodatkowymi opcjami, to polecamy Thule Double Step. Ten model wyróżnia się narożnikami świecącymi w ciemności, co ułatwi wchodzenie do pojazdu kempingowego wieczorami lub nocą. W ramach wyposażenia do stopni dołączono również przełącznik z sygnałem ostrzegawczym, który uniemożliwi wyjazd z postoju z wysuniętym stopniem. Wszystko po to, by podróżujący pozostali bezpieczni.

Składane schodki – wygoda w podróży

Jeśli zależy Ci na ograniczeniu przedmiotów, które zajmują miejsce w kamperze lub przyczepie, to postaw na składane schodki. W naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziesz takie z antypoślizgową powierzchnią z gumy. Schodki są lekkie i znakomicie sprawdzają się podczas podróży z dziećmi.

Dodatkowe akcesoria do kampera

Skoro mowa o wejściu, to nie moglibyśmy nie wspomnieć o naszych wyjątkowych wycieraczkach kokosowych z kempingowymi motywami. To gadżet idealny dla osób, które cenią sobie porządek nawet podczas wakacji i nie chcą wnosić do wnętrza zbyt dużo piasku czy błota. Włókna kokosowe świetnie absorbują wodę, dlatego wycieraczki wykonane właśnie z tego materiału wyróżniają się nie tylko estetyką, ale też dobrą wydajnością.