Filter

 Toalety pod zabudowę – jak wybrać najlepszą toaletę do kampera?

Aby cieszyć się komfortem podczas podróży, warto zainwestować w profesjonalną toaletą pod zabudowę, która pozwoli Ci zadbać o estetykę i funkcjonalność w kempingowym WC. Warto poznać różne typy toalet mobilnych. Sprawdź szczegóły! 

Toalety pod zabudowę DOMETIC

DOMETIC to jedna z najpopularniejszych firm produkujących toalety pod zabudowę. Wyróżnia ją duże doświadczenie, które jest widoczne praktycznie w każdym prezentowanym modelu. Takie toalety należy docenić między innymi za wysokiej jakości wkład ceramiczny. Jest on odporny na zadrapania i bardzo higieniczny, a ponadto łatwy w użytkowaniu. Co ważne, tylko wkład jest ceramiczny, a nie cała toaleta. To znacząco zmniejsza jej wagę (w porównaniu do klasycznych, ceramicznych toalet kempingowych). Masa przedmiotów w kamperze odgrywa olbrzymią rolę, dlatego przed wyruszeniem w podróż warto zadbać o lekkie akcesoria, dzięki którym unikniemy przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej kampera czy przyczepy kempingowej.

Zaletą toalet kempingowych jest też możliwość ich obracania. To ułatwia wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych na ograniczonej przestrzeni. Toaletę można ustawiać w wygodnej pozycji, by np. bez problemu wchodzić pod prysznic albo sprzątać. Tak duże udogodnienie z pewnością docenią na przykład rodzice, którzy muszą pomagać dzieciom przy kąpieli w małej łazience kempingowej.

Kaseta zamienna – rozwiązanie dla dużych rodzin

Jeśli często podróżujesz z większą ekipą i nie chcesz codziennie zjeżdżać do bazy np. w celu opróżnienia zbiornika z nieczystościami, to z pewnością powinieneś zainwestować w kasetę wymienną. Przy zapełnieniu zbiornika pozwoli ona na szybką wymianę kasety na nową, a przy najbliższym postoju będziesz mógł od razu opróżnić dwa zbiorniki. Prosto i wygodnie!

Jeśli masz wątpliwości do tego, która toaleta pod zabudowę sprawdzi się w Twojej łazience najlepiej, to zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszą opcję.