Filter

Wentylacja w kamperze – wszystko, co musisz o niej wiedzieć
Jeśli wybierasz się na kilkutygodniowe wakacje w kamperze, to musisz zadbać o wiele elementów, które pozwolą Ci żyć jednocześnie mobilnie i komfortowo. Jednym z nich jest kwestia wentylacji i ciepła/ zimna. Zmieniające się temperatury coraz częściej sprawiają, że trudno sobie wyobrazić letnie podróże bez klimatyzacji. Warto zadbać o komfort jazdy i wypoczynku, nawet jeśli planujecie kamperowy urlop tylko w Polsce. Wysokie temperatury mogą być niebezpieczne dla zdrowia; na szczęście, istnieją klimatyzacje dostosowane do kamperów!
Jaką klimatyzację do kampera kupić?
Odpowiedź brzmi: to zależy. Od czego? Od tego, ile masz miejsca w pojeździe. Przykładowo, jeśli zabierasz w podróż całą rodzinę i już wiesz, że miejsce w kamperze czy w przyczepie kempingowej będzie znacząco ograniczone, to powinieneś przemyśleć kwestię tego, czy np. w Twoim przypadku klimatyzator podławkowy będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Taka klimatyzacja zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, a jakością i wydajnością w niczym nie ustępuje standardowym klimatyzacjom. Warto podkreślić, że oferowane przez nas klimatyzatory podławkowe są też wyposażone w specjalistyczne filtry dostosowane do alergików.
Nie tylko klimatyzacja
Klimatyzatory nie są jedynymi urządzeniami z oferty akcesoriów wentylacyjnych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też okna dachowe oraz kratki wentylacyjne. Te pierwsze polecamy osobom, które chciałyby nieco odświeżyć wnętrze kampera i przede wszystkim dodać do niego nieco światła. Kratki wentylacyjne natomiast bardzo pozytywnie wpływają na zwiększenie wydajności lodówki i chociażby z tego względu warto je stosować w pojazdach caravaningowych i nie tylko! Dużą zaletą oferowanych przez nas kratek wentylacyjnych są stosunkowo niskie ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze akcesoria kempingowe!