Filter

Alarmy – zadbaj o bezpieczeństwo na kempingu

Alarm to skuteczny sposób na ochronę pojazdu kempingowego przed włamaniami. Czujki reagujące na ruch we wnętrzu kampera pozwalają na zastosowanie bezprzewodowego alarmu, który doskonale sprawdza się na kempingach. Sprawdź, po czym poznać dobry alarm!

Jak wybrać alarm do przyczepy kempingowej?

Na początek warto zwrócić uwagę na wspomnianą powyżej bezprzewodowość. Na kempingach odgrywa ona szczególnie duże znaczenie. Zastosowanie przewodów wymagałoby dodatkowego rozprowadzenia kabli po pojeździe, ale dzięki zaawansowanemu mechanizmowi nie jest to konieczne. Alarmy do kamperów mogą z powodzeniem funkcjonować bez dodatkowych kabli. Wyróżnia je łatwe i intuicyjne użytkowanie, a także możliwość kontroli alarmu za pomocą zdalnego pilota. Ta funkcja odgrywa szczególnie dużą rolę – zdalne sterowanie gwarantuje możliwość obsługiwania alarmu nawet poza kamperem czy przyczepą kempingową. Co więcej, specjalistyczne funkcje umożliwiają bezpieczne korzystanie z przyczepy nawet wtedy, gdy alarm jest włączony – wszystko po to, byście mogli czuć się komfortowo oraz bezpiecznie w dzień i w nocy.

Dodatkowe zabezpieczenia

Warto wiedzieć, że zdalne alarmy można wykorzystywać nie tylko do zabezpieczenia całego pojazdu kempingowego, ale również jego poszczególnych części. Zdalny alarm można przyczepić na przykład do drogiego sprzętu sportowego czy szczególnie ważnych dla nas przedmiotów – przy poruszeniu ich alarm natychmiast zacznie reagować, co może skutecznie odstraszyć potencjalnego złodzieja.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów alarmowych do kampera i przyczepy. W sklepie znajdziecie nie tylko alarmy bezprzewodowe, ale również adaptery montażowe, zewnętrzne syreny zapasowe, kable zabezpieczające i dodatkowe piloty do alarmu. Wszystko po to, żebyś czuł się bezpiecznie niezależnie od tego, czy spędzasz urlop na strzeżonym kempingu, czy może raczej w środku lasu! Jeśli nie wiesz, który model będzie najbardziej odpowiedni do Twojego kampera lub przyczepy, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt dostosowany indywidualnie do Twojego trybu podróżowania.