Filter

Akumulatory – przydatne nie tylko podczas letnich podróży

Akumulatory świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba zadbać o dodatkowe źródło energii, na wypadek gdyby sieciowe było niewystarczające. Ponadto, akumulatory zapewnią Wam również np. działanie przenośnej lodówki nad jeziorem, a to oznacza dostęp do schłodzonych napojów i lodów! Jak wybrać odpowiedni akumulator? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi typami!

Akumulatory do kamperów i przyczep kempingowych

Akumulatory to te części do przyczep kempingowych, bez których trudno wyobrazić sobie podróżowanie. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze – akumulatory zapewniają niezależność i swobodę podróżowania. W sytuacji, gdy z różnych względów korzystanie z zasilania sieciowego będzie niemożliwe, akumulator zapewni swobodę w korzystaniu z urządzeń elektrycznych. To te części do przyczep kempingowych, na których zdecydowanie nie warto oszczędzać. Dobry akumulator z powodzeniem wystarczy na 40 godzin chłodzenia lodówki na jednym doładowaniu.

Ładuj ekologicznie

Akumulatory dostępne w naszych sklepach można doładowywać na różne sposoby: przez gniazdko 12V pojazdu, przez panel słoneczny lub zasilanie prądem zmiennym. Wybierz opcję, która odpowiada Ci najbardziej! My polecamy zamontowanie panelu słonecznego – podczas letnich podróży bez żadnego problemu błyskawicznie podładujesz akumulator.

Akumulator – na wakacje z dziećmi

Części do przyczep kempingowych, takie jak akumulatory, niewątpliwie przydadzą się również podczas podróży z dziećmi. Mobilne, kompaktowe akumulatory szybko podładują nie tylko lodówkę, ale również wszelkie sprzęty służące rozrywce, takie jak np. smartfon czy tablet. Dzięki temu nawet w deszczową pogodę nie będziecie się nudzić – możecie wspólnie z maluchami obejrzeć ulubiony film również poza kamperem! Części do przyczep kempingowych i nie tylko sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach – wybierzcie model dla siebie i cieszcie się doskonale zorganizowanymi wakacjami!