Filter

Akcesoria do sprzątania

Utrzymanie porządku w kamperze nie musi być wyzwaniem! Przed wyjazdem warto zaopatrzyć się w kilka akcesoriów kempingowych, które pomogą zadbać o szybkie uporanie się z zabrudzeniami czy nieporządkiem. Fanom wypoczynku outdoorowego polecamy małe zmiotki i szufelki. Dzięki nim z łatwością dotrzesz do wszystkich zakamarków i wymieciesz z nich kurz czy piasek.

Usuwanie kurzu i zabrudzeń z kampera

Aby kamper pozostał w świetnym stanie przez wiele lat, postaraj się używać do niego specjalistycznych środków do czyszczenia pojazdów kempingowych. Najlepiej nakładać je przy użyciu miękkich szmatek z mikrofibry. Dzięki nim unikniesz potencjalnego zarysowania powierzchni blatu czy szafek. Mikrofibra w kamperze przydaje się również do czyszczenia łazienki, okien czy przecierania zabrudzonych szyb. Warto zabrać w podróż przynajmniej kilka szmatek z mikrofibry. Gwarantujemy, że nie będą leżeć nieużywane!

Szczotka do mycia kampera

W naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi znajdziesz również szczotki do mycia na kampera na zewnątrz. Duża szczotka pozwoli Ci na wygodne wyczyszczenie nie tylko lakieru, ale również szyby. Dzięki temu zadbasz o bezpieczeństwo podczas jazdy.

Pamiętaj, że podczas niepogody kamper może mocno się zabrudzić. W takich momentach zewnętrzna szczotka do kampera będzie nieocenionym gadżetem. Korzystając z myjni automatycznej, mocno ryzykujesz zarysowaniem powierzchni kampera. Ręczne zmywanie zabrudzeń na bieżąco jest zdecydowanie lepszym pomysłem.

Jak dbać o porządek w kamperze?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, by stosować środki czystości stworzone z myślą o pojazdach kempingowych. Uniwersalna chemia nie sprawdzi się w domu na czterech kółkach. Dlaczego? Choćby z uwagi na zmiany temperatur. Gdy podróżujesz zimą, do zbiornika z wodą powinieneś dodać odpowiednie środki czystości, które zapobiegną zamarzaniu wody. Standardowe środki stosowane w domach nie zabezpieczą wody przed zamarzaniem. Warto o tym pamiętać! Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie wyboru wybranych środków, zapraszamy do kontaktu.