Filter

Wygodne stoły turystyczne – dla fanów caravaningu

Biwakowanie i caravaning to dwie aktywności, które mocno wiążą się z przebywaniem na łonie natury. Jeśli cenicie sobie aktywności związane z wyprawami odbywającymi się z dala od cywilizacji, to na pewno wiecie, że warto zadbać o meble turystyczne dobrej jakości, które pozwolą cieszyć się spożywaniem posiłków i jeszcze lepszym odpoczywaniem na świeżym powietrzu.

Jaki stół turystyczny na kemping?

Stół turystyczny na kempingu powinien być przede wszystkim praktyczny. Najlepsze modele to te, które można bez problemu złożyć i przewozić w bezpieczny sposób. Dobrze by było, gdyby stół turystyczny był też wodo- oraz żaroodporny. Pamiętaj też, że przed podróżą należy wziąć pod uwagę całkowitą dopuszczalną masę pojazdu (razem z bagażem), a więc meble turystyczne powinny być stosunkowo lekkie. W ofercie akcesoriów kempingowych CarGO! znajdziesz sporo stołów wykonanych z aluminium, które wyróżniają się przede wszystkim niewielką masą. Dla osób, które poszukują stołów do zadań specjalnych, kierujemy ofertę specjalną, tj. stoły SEVELIT. Te meble znane są z dużej odporności na promieniowanie słoneczne i zarysowania, a także na ścieranie. Powierzchnia „Easyclean” gwarantuje również bezproblemowe doczyszczenie stołu np. po zabrudzeniu go jedzeniem. Dzięki temu masz pewność, że taki stół turystyczny na kemping będzie doskonale służył Ci przez wiele lat.

Stół turystyczny dla rodziny

Nie musisz rezygnować z wygody spożywania posiłków na świeżym powietrzu nawet wtedy, gdy wyjeżdżasz na kemping w sześć osób. Duże stoły umożliwiają swobodne korzystanie z mebli turystycznych nawet w przypadku rodzin 2+3 lub 2+4. Do kompletu polecamy nasze lekkie krzesła do kampera albo przyczepy kempingowej, które można bez problemu składać i przewozić w bezpieczny sposób. Jeśli szukasz maksymalnie praktycznych rozwiązań, polecamy nasze stoły z półkami wykonanymi z siatki – ułatwiają one przechowywanie dziecięcych zabawek, naczyń i drobnych elementów na kempingu.

Stoły turystyczne są na tyle wygodne w przewożeniu, że można je śmiało wykorzystywać nie tylko na kempingu, ale też na przykład na działce rekreacyjnej.