Filter

Akcesoria elektryczne – zorganizowana podróż

W trosce o wygodę podróżujących, przygotowaliśmy specjalną ofertę akcesoriów elektrycznych. Wybierz dodatki, które najbardziej odpowiadają Twojemu stylowi podróży, by móc jeszcze lepiej przygotować się do kolejnych wypraw!

Zasilanie bez zarzutu

Wśród naszego asortymentu znajdziecie m.in. przenośny akumulator litrowy, który znakomicie sprawdza się wtedy, gdy musimy zasilać lodówki lub inne urządzenia przy odłączonym zasilaniu z sieci. Akumulator został zaprojektowany w taki sposób, by przenoszenie go nie było problematyczne. Dzięki temu dobrze sprawdza się podczas różnych wyjazdów i można śmiało wynosić go również poza kampera czy przyczepę kempingową.

Wygoda i porządek

Widzieliście już nasze nowe maty podłogowe? To luksus wśród akcesoriów elektrycznych do kamperów, na który zdecydowanie warto sobie pozwolić! Maty są podgrzewane, dzięki czemu zapewniają komfort podczas podróży niezależnie od pory roku. Co więcej, wyróżnia je również hydrofobowość, co ułatwia utrzymywanie porządku. W jaki sposób? Mata odpycha od siebie cząsteczki wody, co jest bardzo przydatne przy niepogodzie. Mokre buty po deszczu czy śniegu nie będą już dłużej problemem dzięki naszym matom podłogowym!

Doskonała czystość o każdej porze roku

Uwielbiasz spędzać wakacje przy plaży, ale myśl o piasku w przyczepie kempingowej doprowadza Cię do szału? Znamy ten kłopot, dlatego do naszej oferty akcesoriów elektrycznych dołączyliśmy również bardzo wygodny odkurzacz akumulatorowy do sprzątania na sucho i na mokro. Warto wiedzieć, że można go używać do usuwania zarówno trwałych zabrudzeń, jak i cieczy. Przydatne zwłaszcza podczas podróży z małymi dziećmi. Rozlane soki nie będą już więcej doprowadzać Cię do szału!

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Martwisz się o zostawianie pieniędzy czy cennych rzeczy w kamperze? Niepotrzebnie! Nasz sejf z mechanicznym systemem zamykania zapewni Ci spokój i umożliwi cieszenie się wakacjami również z dala od kempingu. Nie musisz już więcej przejmować się zostawianiem dobytku w kamperze! Akcesoria elektryczne mogą zadbać nie tylko o dosłowny komfort fizyczny, ale również o ten psychiczny.