Filter

Ogrzewanie w kamperze – ciesz się podróżami przez cały rok!

Po co kupować kampera i używać go tylko w okresie letnim, skoro podróżować można przez cały rok? W Europie znajdziecie wiele kempingów otwartych niezależnie od pory roku. Co więcej, zimowe wakacje to zwykle dobra okazja do nacieszenia się pięknymi miejscami bez tłumów i turystów krzątających się po okolicy. Dzięki odpowiedniemu systemowi grzejącemu, będziecie mogli z powodzeniem podróżować również jesienią i zimą, gdy temperatury spadają i należy zadbać o dodatkowe źródło ciepła. Sprawdźcie, w jakie systemy grzewcze warto zainwestować, by móc cieszyć się komfortowym wyjazdem niezależnie od temperatury zewnętrznej!

Ciepło w kamperze

Jakie urządzenie zapewni odpowiednią temperaturę w kamperze? My polecamy system grzejący Truma, ponieważ gwarantuje ono bezproblemowe utrzymanie temperatury 22 stopni Celsjusza wewnątrz kampera czy przyczepy kempingowej (niezależnie od temperatury za oknem). Co więcej, urządzenie grzewcze do pojazdów caravaningowych zostało wyposażone w dmuchawę, dzięki której rozprowadzisz ciepło równomiernie po całym pomieszczeniu. W ten sposób powietrze nie będzie kondensować się wyłącznie na zimnych powierzchniach. Systemy grzejące umożliwiają precyzyjne ustawienie temperatury, zgodnie z waszymi preferencjami.

Komfortowe kąpiele

Jeśli chcesz cieszyć się ciepłą wodą w kamperze, zachęcamy do zainwestowania w jednostkę grzewczą oraz w boiler na gorącą wodę. Taki zestaw to najlepsza opcja dla osób, które nie wyobrażają sobie kąpieli bez ciepła. Co ważne, oferowany przez nas boiler został zaprojektowany w ten sposób, że bez problemu radził sobie z zapewnieniem ciepła nawet na północy Europy, gdzie temperatury spadały bardzo poniżej zera. Dzięki temu możesz mieć pewność, że woda w twoim kamperze czy w przyczepie kempingowej pozostanie ciepła niezależnie od miejsca, po którym aktualnie podróżujecie. Wybierając system grzejący do kampera, zwróć uwagę na to, czy urządzenie jest dostosowane do zmaksymalizowania przestrzeni w pojeździe. Zadbaj o komfort podróżowania!