Filter

Sejfy w kamperze – postaw na bezpieczeństwo!

Zabezpieczenie cennych przedmiotów i gotówki w trasie ma bardzo duże znaczenie. Niestety, turyści wciąż są narażeni na wiele ataków ze strony złodziei, którzy nieustannie odwiedzają miejsca cieszące się dużą popularnością. Jeśli nie chcesz stracić cennej biżuterii czy gotówki podczas spaceru, wszystkie ważne dla Ciebie przedmioty możesz pozostawić w kamperze, ukryte głęboko w sejfie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się spokojem psychicznym i faktycznie odpoczniesz na wakacjach, nie martwić się o utratę ukochanych pamiątek rodzinnych.

Sejf do kampera – dlaczego warto?

O ile na strzeżonych kempingach być może dałoby się odnaleźć złodzieja dzięki monitoringowi, o tyle już na odludziu może to być praktycznie niemożliwe. Uważamy, że nie warto ryzykować – jeśli obawiasz się utraty dużej gotówki albo nie chcesz zostawiać cennych przedmiotów bez nadzoru, to skorzystanie z sejfu jest zdecydowanie dobrą opcją. Sejfy wykonane ze stali zwykle wyróżniają się solidnymi ścianami i dodatkowymi zabezpieczeniami. W przypadku sejfów dostępnych w naszym sklepie z akcesoriami kempingowymi CarGO! mowa o dwu-trzpieniowym systemie blokującym, który gwarantuje bezpieczeństwo cennego bagażu w każdej sytuacji.

Jaki sejf wybrać do kampera?

Na pewno warto postawić na klasyczny, stalowy sejf. To jedna z najlepszych form zabezpieczenia, choć trzeba wziąć pod uwagę masę takiego sprzętu. Sejfy ważą zwykle od kilku do kilkunastu kilogramów, co w kamperze czy przyczepie kempingowej może mieć znaczenie. Jeśli więc zależy Ci na minimalnej masie takiego sprzętu, wybierz jeden z naszych lżejszych sejfów. W ofercie posiadamy między innymi sejfy Dometic. Wyróżniają się niewielkimi rozmiarami oraz niewielką wagą (7,4 kg).

Czy stosowanie sejfów w kamperach to bezpieczna opcja? Zdecydowanie tak! Kasetkę można mocno zakotwiczyć dzięki płycie montażowej w podłodze pojazdu. W ten sposób nie da się jej podnieść i wynieść poza pojazd, co skutecznie uniemożliwia dokonanie kradzieży cennych przedmiotów. Polecamy ten sposób zabezpieczenia majątku wszystkim, którzy martwią się o pozostawianie cennego dobytku na wierzchu!