Filter

Toalety przenośne do kamperów – wybierz najlepszą opcję

Nie da się ukryć, że do podróży kamperem czy przyczepą kempingową należy przygotować się odpowiednio. Niewątpliwie ważnym elementem takich przygotowań jest zadbanie o sanitaria, a wśród nich o te pierwszej potrzeby. Z tego względu zachęcamy do zapoznania się z naszymi toaletami przenośnymi. To wygodne urządzenia, odpowiednie dla osób, które z różnych względów nie chcą montować toalety w kamperze, ale wolą raczej zainwestować w taką przenośną.

Toalety mobilne do kamperów – wygoda w podróży

Czym toalety mobilne różnią się od tych stacjonarnych? Przede wszystkim tym, że nie wymagają podłączania do kanalizacji lub wody. Wyróżnia je bezproblemowe użytkowanie. Toalety przenośne są wyposażone w ręczną pompkę do spłukiwania oraz posiadają zintegrowaną wylewkę, dzięki czemu toaletę można opróżnić w dozwolonym miejscu. Warto wiedzieć, że z takimi toaletami utrzymanie porządku jest bardzo proste! Do mobilnych toalet można dodatkowo dokupić zestaw odświeżający, na który składają się pojemnik na brudną wodę oraz środki sanitarne.

Środki sanitarne do przyczep kempingowych – zadbaj o czystość

Kupując toalety przenośne do kamperów, warto od razu zaopatrzyć się od razu w kempingowe środki sanitarne. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest bardzo prosta. Do mobilnych sanitariów bardzo często nie można po prostu używać zwykłych środków czyszczących, ponieważ mogłyby zniszczyć urządzenia. W takiej sytuacji o wiele lepiej sprawdzą się specjalistyczne środki. My polecamy m.in. płyn do spłuczek Dometic, który po każdym skorzystania z toalety ulatnia przyjemny, świeży zapach. Dzięki temu zapobiega roznoszeniu się nieprzyjemnej woni po wnętrzu kampera. Dobrym rozwiązaniem jest też zainwestowanie w specjalistyczny papier. To ważne, ponieważ zwykły papier toaletowy może bardzo szybko doprowadzić do zapchania toalety. Taki papier jakością nie różni się od zwykłego; pozostaje mocny i wytrzymały, ale przy tym jest znacznie lepszy dla kempingowych toalet.