Filter

Skuter na wakacje? Czemu nie!

Rower to niewątpliwie znakomity pomysł na wakacyjne zwiedzanie, jeśli jednak marzy Wam się zwiedzanie w prawdziwie włoskim stylu, to warto zabrać skuter na pokład.

Wakacje na skuterze

To też dobra opcja dla osób, które planują zwiedzanie mocno obleganych, turystycznych miejscowości. Tłumy, duży ruch na drodze i wąskie uliczki zdecydowanie nie sprzyjają podróży kamperem na przykład po centrum miasta. Z tego względu lepiej znaleźć miejsca parkingowe dla kamperów w ustronnym miejscu, a po samym mieście przemieszczać się na przykład skuterem. Dużą zaletą tych pojazdów jest to, że nie zajmują wiele miejsca, dlatego bez problemu można przewozić je również w kamperze. Oczywiście, aby przemieszczanie się z dodatkowym pojazdem było skuteczne, należy zadbać o odpowiednie miejsce do przewożenia skutera. Do tego celu znakomicie sprawdzają się bagażniki stworzone z myślą o skuterach. Bagażniki tego typu są w pełni dostosowane do przewożenia właśnie w kamperach. Wygodne i zarazem wytrzymale szyny umożliwiają bezproblemowe zamontowanie skutera w pojeździe. Co więcej, dołączone do zestawu paski gwarantują, że skuter pozostanie stabilny podczas podróży i nie uszkodzi się np. na wyboistej drodze.

Skuter w kamperze

Aby podróżowanie kamperem ze skuterem nie przyprawiało Cię o ból głowy, zadbaj o odpowiednie dodatki. Mowa tu między innymi o module elektrycznym Lineppe, który znakomicie sprawdza się w takich pojazdach, jak chociażby: Fiat Ducato, Ford Transit czy MB Sprinter. Dodatkowo polecamy też zainwestować w pas napinający kierownicę. Taka taśma dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia bezproblemowe przewożenie skutera w kamperze do każdego miejsca, do którego zmierzacie. Podsumowując – jak widać, podróżując kamperem nie musicie rezygnować z innych pojazdów. Bez żadnego problemu możecie zabrać na pokład ulubiony skuter i cieszyć się swobodą podróżowania nawet w naprawdę bardzo zatłoczonych miejscach! Skuter można przewozić w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.