Filter

Kamery cofania – Twoje wsparcie w trasie

Obawiasz się pierwszej podróży kamperem, ponieważ nigdy nie prowadziłeś tak dużego pojazdu? Spokojnie – nasze akcesoria elektroniczne do pojazdów kempingowych pomogą Ci bezpiecznie dotrzeć do celu. Skorzystaj z udogodnień, jakie oferują dodatkowe kamery i ciesz się komfortem podczas jazdy!

Pomoc w każdych warunkach

W jaką kamerę cofania najlepiej zainwestować? Odpowiedź jest prosta: w wytrzymałą! Jeśli planujecie podróżować przez cały rok, kamera powinna być dostosowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Ponadto, musi być odporna na ewentualne wstrząsy, uderzenia i zmiany temperatur. Wszystkie te wymagania spełnia kamera Dometic Perfectview RVS 580, a nawet oferuje jeszcze więcej! Kamera posiada bardzo wygodny wyświetlacz, który jest przyjazny dla wzroku i bez problemu dostosowuje się do warunków oświetleniowych. To oznacza, że z kamery cofania możecie z powodzeniem korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy! Kamera została maksymalnie zautomatyzowana, by ułatwić Wam codzienne podróże. Jeśli będziecie więc chcieli podejrzeć widok za pomocą kamery bocznej, bez problemu włączycie ją za pomocą kierunkowskazu. Wykonywanie manewrów na drodze jeszcze nigdy nie było tak proste!

Bezpieczeństwo na drodze

Jeśli chcecie czuć się zawsze bezpiecznie i pewnie podczas jazdy (nawet prowadząc kampera czy przyczepę kempingową o większych rozmiarach), skorzystajcie z oferty starannie wybranych akcesoriów kempingowych. Wśród nich prym wiecie jeszcze jedna kamera cofania, czyli Dometic Perfectview RVS 794. Ten model posiada ekran o wielkości 7 cali. Co więcej, kamera została wzbogacona aż o dwa obiektywy – jeden umożliwia obserwowanie otoczenia z bliska, a drugi z daleka. W ten sposób możecie spokojnie manewrować nawet w bardziej zatłoczonym miejscu.

Kamery do zadań specjalnych

Jeśli chcecie mieć dobry widok z każdej strony pojazdu, będziecie potrzebować rozgałęźnika sygnału wideo. Dzięki niemu zyskacie dobry obraz aż z czterech kamer! Przy wybieraniu rozgałęźnika warto zwrócić uwagę na to, czy oferuje on automatyczną obsługę, która zdecydowanie ułatwia codziennie użytkowanie kamer cofania w kamperach i przyczepach kempingowych.