Filter

Armatura łazienkowa do kampera

Czeka Cię remont łazienki w kamperze lub w przyczepie kempingowej? To dobry moment na to, by rozejrzeć się za wydajnymi sprzętami oferowanymi do łazienek mobilnych. Dzięki wygodnym zestawom prysznicowym możesz przygotować sobie zestaw, który umożliwi odtworzenie warunków domowych nawet outdoorowo. Sprawdź, w jak armaturę łazienkową warto zainwestować!

Prysznic w kamperze i przyczepie kempingowej

Zastosowanie bojlerów w pojazdach kempingowych umożliwia korzystanie z ciepłej wody nawet w środku lasu. Tak duże udogodnienie zachęca coraz więcej osób do montowania profesjonalnego prysznica wewnątrz kampera. Warto podkreślić, że w kamperach i przyczepach można śmiało stosować jedną złączkę prysznicową do korzystania zarówno z zimnej, jak i ciepłej wody. Podłączenie armatury łazienkowej do bojlera gwarantuje komfort codziennych pryszniców i pozwala też na zaoszczędzenie miejsca. Do pojazdów kempingowych polecamy niewielkie prysznice mosiężne, które wyróżniają się smukłym wyglądem i bardzo dobrą trwałością.

Prysznic zewnętrzny w kamperze – czy warto kupić?

Prysznice przenośne to druga popularna opcja wśród kamperowiczów. Wyróżnia je wszechstronność i funkcjonalność. Prysznice zewnętrzne przydają się w wielu różnych sytuacjach – można używać ich do wygodnego mycia naczyń poza kamperem, a ponadto przydają się też na przykład do odświeżenia mebli ogrodowych. Prysznice przenośne świetnie nadają się również do czyszczenia sprzętu sportowego. To doskonałe wsparcie na kempingu – takie urządzenia wyróżniają się sporą pojemnością  (do 20 litrów), przez co znacząco ułatwiają dbanie o porządek nawet w warunkach outdoorowych.

Oczywiście, prysznice zewnętrzne przydają się też do obmycia ciała. Polecamy je zwłaszcza jeśli podróżujesz z dziećmi – prysznic wystawiony przed kamperem będzie mógł posłużyć jako pompa z wodą do umycia rąk przed jedzeniem. Przyda się też do umycia owoców czy odświeżenia po zabawie. Dla dużych rodzin polecamy prysznice z największą dostępną pojemnością. Z takiego prysznica będziecie mogli bez problemu korzystać nawet przez kilka dni i nie martwić się o zapas czystej wody.