Filter

Odtwórz domowe warunki w kamperze

Czasy, gdy biwakowanie oznaczało wyłącznie zajadanie konserw, już dawno za nami! Z nowoczesnymi akcesoriami kempingowymi możesz spokojnie odtworzyć w kamperze domowe warunki i cieszyć się maksymalnym komfortem. Sklep z akcesoriami kempingowymi CarGO! oferuje szeroki wybór produktów, które ułatwią Ci dbanie o domowe gospodarstwo nawet w warunkach outdoorowych.

Akcesoria kuchenne do kampera

W naszej ofercie znajdziesz m.in. sprawdzone, nietłukące się zestawy obiadowe, szklanki, kieliszki czy sztućce. Lekkie naczynia wykonane z melaminy to najlepszy wybór na kemping. Aby swobodnie móc korzystać ze wszystkich naczyń i myć je po posiłku, rozważ również zakup składanej suszarki na naczynia ISABELL. Przemyślana konstrukcja z uchwytami sprawia, że suszarkę spokojnie możesz przestawić z miejsca na miejsce nawet wtedy, gdy jest załadowana naczyniami.

W naszym sklepie znajdziesz też kultowe kubki emaliowane CarGO!. Doskonale sprawdzają się do serwowania kawy w terenie!

Wygodne i lekkie meble turystyczne

Jeśli wybierasz się na dłuższe wakacje i chcesz stworzyć przed kamperem kącik wypoczynkowy, nie zapomnij o zakupie mebli turystycznych. W naszej ofercie znajdziesz m.in. lekkie i stabilne stoły aluminiowe oraz składane fotele i krzesła. Świetnie sprawdzą się do plażowania czy spożywania posiłków na zewnątrz kampera.

Organizery do kampera

Ograniczona przestrzeń do życia wymaga przemyślanej organizacji. Aby uniknąć zagracenia kampera, już dziś pomyśl o gadżetach, które ułatwią Ci przechowywanie codziennie używanych rzeczy. Na kemping z pewnością warto zabrać m.in. organizer na obuwie Thule – dzięki niemu unikniesz zbierania butów z każdego zakątka kampera. Koniecznie zabierz w podróż również dużą, składaną miskę. Przyda się do szybkiego przeprania ubrań; można ją również wykorzystać jako kosz na brudną bieliznę.

Sprawdzone akcesoria kempingowe

Jeśli szukasz outdoorowych akcesoriów do kampera, nie mogłeś trafić lepiej. W sklepie CarGO! znajdziesz tysiące produktów znanych marek, m.in. Thule, Dometic, Brunner czy Isabella. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!