Filter

Organizacja przestrzeni w kamperze

Cenisz sobie porządek i zorganizowanie? Masz wrażenie, że nie nadajesz się do podróży kamperem, bo zbyt mała przestrzeń nie pozwala na swobodne ułożenie wszystkich przedmiotów? Spokojnie! Wiemy, jak rozwiązać ten problem. Turystyczne meble do kampera i przyczepy kempignowej pozwolą Ci cieszyć się swobodą podczas wakacji i jednocześnie umożliwią zadbanie o porządek dzięki odpowiednio zorganizowanej przestrzeni. Dowiedz się, w jakie meble do kampera i przyczepy kempingowej warto zainwestować! Sprawdź nasze propozycje i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Organizer na drobiazgi

Jeśli lubisz mieć pod ręką wszystkie najważniejsze rzeczy, ale nie chcesz zostawiać ich na wierzchu, by nie zajmowały niepotrzebnie miejsca, sprawdź koniecznie nasz organizer westfield. Można go przymocować do krzesła; kilka kieszonek umożliwi Ci zachowanie porządku i zadbanie o estetyczne wnętrze. Wszystkie drobiazgi możesz spokojnie schować do kieszonek i nie martwić się o ewentualny bałagan!

Duża szafka kempingowa

Zabierasz na wakacje całą rodzinę? Przemyśl kupno szafki kempingowej XXL. To mebel, który z powodzeniem uniesie nawet 25-kilogramowy ciężar. Szafka posiada aż sześć wygodnych półek – w tej wiszącej możecie powiesić kurtki lub bluzy, a w pozostałych poukładać niezbędne przedmioty. Dzięki temu skończy się problem z ubraniami rozrzuconymi po całej przyczepie kempingowej!

Uchwyt na ręczniki – porządek w każdym miejscu

Duża rodzina to też… dużo ręczników do suszenia. Zamiast wieszać je na meblach, lepiej zainwestować w porządny uchwyt na ręczniki do kampera, na którym bez problemu można rozwiesić wszystkie mokre rzeczy. W ten sposób zachowasz porządek i umożliwisz materiałom swobodne schnięcie.

Szafka kuchenna

Jeśli planujesz zabrać w drogę dużo naczyń, rozważ zainwestowanie w szafkę kuchenną. Pozwoli ona na lepsze rozgospodarowanie talerzy czy kubków podczas postoju – w szafce można poukładać wszystko w taki sposób, by w każdej chwili mieć coś pod ręką, ale też by zachować względny porządek.