Filter

Wyposażenie do łazienki kempingowej

Zadbaj o swoją łazienkę dzięki akcesoriom kempingowym CarGO! Warto dbać o sprzęty toaletowe, by służyły wszystkim osobom korzystającym z kampera czy przyczepy jak najdłużej. Dzięki odpowiednim preparatom chemicznym zadbasz o czystość i świeżość w swojej toalecie. Sprawdź, co warto zakupić przed wyruszeniem w podróż!

Środki do czyszczenia toalet na kempingu

Warto wiedzieć, że czyszczenie toalety kempingowej wymaga zastosowania specjalistycznych środków. W trasę polecamy zabrać między innymi środek do czyszczenia wnętrza toalety. Taki preparat doskonale radzi sobie z usuwaniem kamienia i przy tym pozostaje bezpieczny dla uszczelek WC. Co więcej, stosowanie preparatów czyszczących wpływa na utrzymanie w toalecie przyjemnego, świeżego zapachu. Nasze środki czyszczące pozwalają na dokładne wyczyszczenie WC bez większego wysiłku. Jeśli jednak chcesz dodatkowo zadbać o swoją toaletę, to polecamy też zakupić saszetki do spłuczki. Ich zadaniem jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów oraz utylizacja papierów i fekaliów w zbiorniku. Saszetki znacząco ułatwiają opróżnianie zbiornika i sprawdzają się zarówno latem, jak i w okresie jesienno-zimowym.

Pranie w kamperze – przenośna pralka

Pralka do kampera to kolejny gadżet, bez którego trudno wyobrazić sobie dłuższą  podróż! Jeśli zdarza Ci się odbywać miesięczne wyjazdy, to polecamy zainwestować w pralkę do kampera. To urządzenie o stosunkowo niewielkim rozmiarze, które znacząco ułatwia pakowanie bagażu. Nie musisz zabierać nadmiaru ubrań i przeciążać kampera – z pralką możesz na bieżąco wyczyścić znoszone ubrania i cieszyć się ich świeżością. Do prania stosuje się standardowy proszek wodę z kranu. Jednorazowo w pralce można pomieścić nawet 3 kilogramy prania, co czyni to urządzenie przydatnym zarówno w przypadku osób podróżujących samodzielnie, jak i rodzin. Pralka do kampera jest lekka i wyróżnia się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się podczas outdoorowych wakacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!