Filter

Nawigacja – najważniejszy dodatek w podróży

Trudno sobie dziś wyobrazić podróżowanie bez nawigacji. Dzięki niej jesteśmy w stanie pokonywać długie trasy bez konieczności uprzedniego zgłębiania map czy niepotrzebnego nakładania trasy w przypadku zagubienia. Jeśli chcesz zainwestować w dobrą nawigację przeznaczoną do kamperów czy aut osobowych, sprawdź koniecznie, na jakie parametry należy zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu!

Nawigacja dla kierowców aut osobowych

Jeśli szukasz nawigacji, która dobrze sprawdzi się w samochodach osobowych i mniejszych kamperach, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z modelem Blaupunkt Columbia 945, który został wyposażony w wiele funkcji ułatwiających swobodne podróżowanie. W tym radioodbiorniku znajdziecie aż 44 zaktualizowane mapy z krajów europejskich – jeśli dużo podróżujecie, to nie będziecie musieli przed każdym wyjazdem sprawdzać mapy – wszelkie trasy będą zawsze z Wami w aucie! Co więcej, model Blapunkt Columbia 945 to idealne akcesorium pod względem dźwięku – nie musicie martwić się o niewyraźny odbiór. Duży ekran w połączeniu ze znakomitą jakością głosu sprawia, że nawet podróżowanie do nowych miejsc jest komfortowym doświadczeniem.

Nawigacja do kamperów i samochodów ciężarowych

Osobom, które najczęściej podróżują dużymi pojazdami, polecamy radioodbiornik Blaupunkt Columbia 945, który nie tylko posiada zaktualizowane mapy 44 krajów europejskich, ale również łączy się z Wi-Fi. Co ważne, nawigacja bez problemu łączy się z oprogramowaniem samochodu ciężarowego oraz kampera. Dzięki nowoczesnemu systemowi nawigacyjnemu możesz swobodnie przemieszczać się z miasta do miasta bez obawy o zagubienie. Nawigacja samochodowa do kamperów to rzecz, w którą zdecydowanie warto zainwestować – GPS w telefonach nie działa tak dobrze, zwłaszcza, gdy opuszczamy granice kraju. W takiej sytuacji lepiej postawić na sprawdzone urządzenie, które doskonale poradzi sobie w każdych warunkach! Wśród naszych radioodbiorników czekają na Ciebie urządzenia o dużym, czytelnym ekranie, które dodatkowo oferują połączenia głośnomówiące.