Filter

Wentylatory do kampera

W naszym sklepie kupisz także wentylatory wodorowe. Ich największym atutem jest niskie zużywanie energii i jednocześnie duża prędkość generująca efektywne ssanie. Urządzenia włączane są wyłącznie w momencie użytkowania. Nie wymaga specjalnych środków chemicznych, by działać sprawnie, a utylizacja zachodzi w łatwy sposób!

Asortyment sklepu CarGO! poszerzył się również o wentylatory wyciągowe. Dzięki efektywnemu ssaniu, usuwają one nieprzyjemne zapachy w błyskawiczny sposób. Podobnie jak w przypadku wodorowego wentylatora, środki chemiczne nie są wymagane i działają wyłącznie wtedy, kiedy chcielibyśmy, by działały w danym momencie.

Wszystkie rodzaje wysyłamy z dodatkowymi akcesoriami. Zestawem kabli, obudową filtra, częściami adaptera. Do opakowania załączamy niezbędną instrukcję, pomagającą efektywnie zainstalować urządzenie. Po zamontowaniu możesz być pewny, że Twoja łazienka będzie czysta i ładnie pachnąca! Pozbędziesz się dokuczliwych zapachów przy najniższych kosztach energii!

Elastyczne drzwiczki serwisowe do kampera

Dla kamperów mamy drzwi serwisowe. Posiadają one wiele udogodnień, m.in. zintegrowana wentylacja do toalety czy system bezpiecznej blokady. Są łatwe w instalacji, a przede wszystkim zabezpieczone, jeśli chodzi o system zamykania. Zaprojektowano je tak, by pasowały do wyglądu kampera. Można je montować w sposób poziomy lub pionowy.