Filter

Oświetlenie do kampera

W kamperze, tak jak w domu, warto postawić na oświetlenie punktowe. Dzięki temu stworzysz przytulną atmosferę i rozświetlisz wszystkie zakamarki. Oświetlenie punktowe tworzy też idealne warunki do czytania czy oglądania filmu. Możesz przygasić większość świateł, a zostawić włączone tylko jedno w miejscu, w którym aktualnie przebywasz.

Reflektor Dometic do kampera

W ofercie sklepu z akcesoriami kempingowymi znajdziesz reflektory Dometic LED 2 w 1. Nadają się do montażu napowierzchniowego bądź wpuszczanego. Wyróżnia je przemyślana konstrukcja –  reflektory wystarczy dotknąć, by je włączyć lub wyłączyć, a także by przyciemnić światło i stworzyć odpowiedni nastrój.
Lampa Isabella do przedsionka

Podczas biwakowania z pewnością przyda się również ledowa lampa do przedsionka.  Dzięki niej możesz bezpiecznie korzystać z przedsionka nawet po zapadnięciu zmroku. Lampa jest bardzo prosta w obsłudze – aby zwiększyć lub zmniejszyć natężenie jej światła, wystarczy chwycić dotykowy sensor.

Lampka do czytania w kamperze

Mała lampka stworzona z myślą o czytaniu to nasz absolutny must have do kampera! Przydaje się wieczorami i podczas pochmurnych dni, gdy spędzasz na kempingu więcej czasu niż zazwyczaj. Dzięki lampce zyskasz odpowiednią ilość światła i będziesz mógł komfortowo czytać czy realizować swoje hobby. Nasza lampka ledowa jest wyposażona w akumulator, który wytrzymuje do 5 godzin – wystarczy więc naładować go raz na jakiś czas, by móc codziennie korzystać z komfortowego oświetlenia.

Jak wybrać lampy do kampera?

Warto stawiać na sprawdzone marki, które oferują świetną jakość i przemyślane rozwiązania. Doskonałym przykładem będzie tu wspomniana już lampka TripLight Isabella, którą wyposażono w akumulator. Marki Dometic i Isabella są znane i doceniane przez kamperowiczów z całego świata. Jeśli szukacie sprawdzonych produktów, które będą Wam służyć przez lata – nie mogliście trafić lepiej!

Zapraszamy do kontaktu z naszą ekipą sklepu z akcesoriami kempingowymi. Pomożemy Wam dobrać odpowiednie oświetlenie do Waszego kampera czy przyczepy kempingowej.