Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Suszarka do ubrań na kempingu

Duże rodziny wiedzą coś o tym, że próby znalezienia miejsca w kamperze na wysuszenie mokrych ubrań zwykle kończą się fiaskiem. Jeśli zdarza Ci się podróżować często razem z bliskimi, to rozważ zainwestowanie w rozkładaną suszarkę do ubrań. Można ją spokojnie wystawić przed pojazdem i pozwolić ubraniom schnąć na wietrze. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce w pojeździe i będziesz mógł szybko cieszyć się pachnącymi ubraniami!

Pranie na kempingu – co warto wiedzieć?

O ile osoby, które zwykle wyjeżdżają na tydzień, nie mają potrzeby inwestowania w pralki kempingowe czy suszarki, o tyle te spędzające większość wakacji w trasie z pewnością wiedzą, że nie opłaca się zabierać ze sobą całej szafy. Robienie prania na bieżąco to znacznie lepsza opcja, która umożliwia zabranie mniejszego bagażu i zaoszczędzenie na jego masie.

Jaką suszarkę wybrać do kampera?

Jeśli nie potrzebujesz dużej, rozkładanej suszarki stojącej, rozważ zakup nieco mniejszej, którą można przymocować do bagażników rowerowych. Montaż takiego urządzenia jest bezproblemowy i nie wymaga wiercenia. Suszarka można zdjąć w dowolnym momencie i złożoną schować do wnętrza pojazdu, by móc ruszyć w drogę. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób, które podróżują przez dłuższy czas. Suszarkę można śmiało wykorzystać również do wywieszenia mokrych ręczników po powrocie z plaży czy też kurtek.

Suszarka kempingowa na przyssawki

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest tak zwana suszarka na przyssawki. Można ją w wygodny sposób przyczepić do zewnętrznej części kampera, a następnie rozwiesić pranie. Suszenie go na wietrze będzie szybsze i efektywniejsze niż we wnętrzu pojazdu, a przy okazji unikniesz również gromadzenia się wilgoci w kamperze czy w przyczepie kempingowej.  Warto jednak podkreślić, że suszarka na przyssawki wyróżnia się stosunkowo niewielkim rozmiarem, dlatego jeśli zależy CI na większym urządzeniu, to polecamy raczej suszarkę stojącą. Zapraszamy do kontaktu ze sklepem z akcesoriami kempingowymi CarGO!