Filter

Łazienka w przyczepie kempingowej – zadbaj o swój komfort

Dobrze wyposażona łazienka w przyczepie kempingowej lub w kamperze pozwoli Ci zadbać o higienę w każdym miejscu na Ziemi. Dziś już nie musisz czekać z kąpielą na zjazd do bazy postojowej. Zastosowanie mobilnych pryszniców umożliwi Ci korzystanie z ciepłej wody w dowolnym momencie. Sprawdź, jakie prysznice najlepiej sprawdzają się w przyczepie kempingowej!

Wielofunkcyjna bateria prysznicowa do kampera lub przyczepy

Nasze baterie prysznicowe można przełączać, by strumień wody przeszedł z „normalnego” na „prysznic”., To ułatwia wykonywanie czynności higienicznych. Dużą zaletą prezentowanych baterii jest odporność na zniszczenia, która w warunkach outdoorowych ma szczególnie duże znaczenie. Bateria umożliwia bezproblemową regulację temperatury i ułatwia ustawianie natężenia przepływu.

Ciekawą opcją do wykorzystania na kempingu są też prysznice mosiężne, które wyróżniają się możliwością ładowania poprzez kabel Micro USB. To gwarantuje dużą wygodę; czas ładowania jest krótki i wynosi około 40 minut.

Prysznice mobilne na kempingu

Mobilne prysznice to jedne z najlepszych akcesoriów, jakie można zabrać ze sobą na kemping. Dlaczego? O ile prysznice wewnętrzne są używane głównie do obmywania ciała, o tyle te mobilne, stosowane na zewnątrz sprawdzają się w wielu różnych przypadkach. Można ich używać do wyczyszczenia naczyń, do obmycia rąk przed jedzeniem czy do umycia zabawek (np. piłki). Prysznice zewnętrzne wyróżniają się bardzo dużą pojemnością, dlatego taki pojemnik wystarczy napełnić raz na kilka dni wodą, by móc cieszyć się swobodnym dostępem do niej w dowolnym momencie. Bardzo polecamy mobilne prysznice rodzinom z dziećmi. Maluchy nie zawsze przestrzegają zasad higieny podczas zabawy, dlatego dzięki wodzie stosowanej poza kamperem możesz szybko je obmyć z brudu i nie martwić się o nanoszenie błota do wnętrza kampera czy przyczepy kempingowej. Polecamy tę opcję również osobom, które podróżują ze zwierzętami, na przykład z psami!