Filter

Pływadła – wodne atrakcje dla całej rodziny

Pływadła to idealny sport dla osób, które lubią pływać dynamicznie i nie boją się naprawdę silnych wrażeń! Koła do holowania zaczepione za skuterami zapewniają dużą prędkość i masę emocji. Jeśli od spokojnego leżenia na plaży wolisz raczej przygody i aktywności na wodzie, to gwarantujemy, że zabawa na pływadłach z pewnością Ci się spodoba! W sklepie z akcesoriami kempingowymi i wodnymi CarGO! kupisz doskonałe pływadła marki Jobe. Zainteresowanym udostępniamy również asortyment do pływadeł, w tym linki holownicze. Sprawdź szczegóły!

Pływadła – sprzęty wodne onlinie

Jeśli marzysz o spróbowaniu swoich sił w przejażdżce na pływadle, sprawdź naszą ofertę! W sklepie z akcesoriami caravaningowymi znajdziesz pływadła jedno-, trzy-, a nawet czteroosobowe! Dzięki temu z przejażdżki na pływadle może korzystać cała rodzina lub paczka przyjaciół. To świetne, emocjonujące doświadczenie, które z pewnością wzbogaci wspólne wakacje o niezapomniane atrakcje!

Linki do holowania pływadła

Pływadła zwykle holuje się za motorówką lub skuterem. Aby holowanie było bezpieczne, warto zainwestować w dobrą linkę holowniczą. W naszym sklepie znajdziesz linki, które podołają ciężarowi o łącznej masie nawet 1882 kilogramów! To super mocne i świetnie zaprojektowane liny – słowem:  nie do zdarcia!

Snapszekle w sklepie online

Warto wiedzieć, że aktualnie w naszym sklepie dostępne są również snapszekle. Służą one do odczepiania pływadeł od łodzi w awaryjnych sytuacjach. Warto w nie zainwestować, ponieważ dzięki temu łatwiej zadbać o bezpieczeństwo osób korzystających ze sportów wodnych. Snapszekle powinna posiadać każda osoba używająca pływadeł. Wybierając zabezpieczenia, zwróć uwagę na to, czy zostały wykonane z solidnych materiałów. W sklepie karawaningowym CarGO! znajdziesz snapszekle marki Jobe, która zwraca bardzo dużą uwagę na jakość. I nic dziwnego w tym dziwnego – w końcu jej założyciel sam był profesjonalnym narciarzem wodnym! Dlatego właśnie w naszym sklepie z akcesoriami do sportów wodnych znajdziesz wyłącznie najlepszy, starannie wybrany asortyment. Ufamy mistrzowskim wyborom!