Filter

Relaks na wodzie – czas na skimboard

Jeśli szukasz dyscypliny sportu wodnego, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu, z pewnością powinieneś zainteresować się skimboardem. To aktywność, która polega na ślizgu po płytkiej warstwie wody lub na fali przy korzystaniu z deski. Skimboarding staje się coraz popularniejszy. Niewątpliwie jest ciekawą alternatywą dla surfingu, ponieważ nie wymaga wchodzenia do głębokiej wody. Skimboard można z powodzeniem uprawiać również na płyciznach, dzięki czemu ta dyscyplina jest przystępniejsza dla wielu osób.

Deski skimboardowe czy surfingowe?

Czym różnią się deski do skimboardu od tych do surfingu? Deska skimboardowa jest krótsza i lżejsza, dzięki czemu nauka manewrowania nią jest nieco łatwiejsza. Dodatkowo z deską skimboardową wcale nie trzeba wychodzić na głęboką wodę. Nawet doświadczeni skimboarderzy często decydują się pozostać na płyciźnie, ponieważ to daje możliwość doskonalenia różnych tricków. Skimboard to atrakcja dla dużych i małych. Deski o poręcznych rozmiarach bez problemu można zapakować do kampera lub przyczepy kempingowej, by potem cieszyć się wodną zabawą w różnych miejscach odwiedzanych podczas urlopu.

Deska do skimboardu JOBE

Jeśli chcesz mieć pewność, że inwestujesz w trwałą deskę do skimboardu, wypróbuj jeden z modeli JOBE. To firma, którą fani sportów wodnych doceniają za świetną jakość produktów. JOBE od lat jest jednym z czołowych sprzedawców m.in. nart wodnych czy desek do skimboardu. Dzięki temu asortyment marki jest szeroki, a Ty możesz wybierać spośród najlepszych modeli. W sklepie z częściami do kamperów i akcesoriami wodnymi CarGO! czekają na Ciebie błyszczące deski wykonane z trwałego drewna. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z skimboardingiem, czy może trwa ona już od jakiegoś czasu, wśród akcesoriów JOBE znajdziesz produkty o naprawdę najlepszej jakości. Jeśli chcesz przekonać się o tym osobiście, zapoznaj się z pełną ofertą produktów  dostępnych w sklepie w częściami do kamperów. Już dziś złóż zamówienie, by rozpocząć sezon caravaningowy aktywnie!