Filter

Rękawice SUP

Jedziesz kamperem w okolice jeziora? Planujesz uprawianie sportów wodnych? Aktywny wypoczynek jest elementem wakacji wielu z nas. My to rozumiemy! Dlatego proponujemy Ci kupno rękawiczek do wodnej aktywności. Posiadają one wiele zalet i są niezbędne dla naszego poczucia bezpieczeństwa. Kiedy jeździmy na nartach wodnych i trzymamy uchwyt, musimy mieć założony materiał, który zapobiegnie poślizgnięciu ręki oraz utracie stałości.

Zatrzymaj się kamperem nad jeziorem!

Kemping może znajdować się w dowolnym miejscu. A okolice wodne przy sprzyjającej pogodzie to okazja do szaleństw i radości z wykonywanych kreacji. Pamiętajmy jednak, że swoboda musi wiązać się z bezpieczeństwem. W żywych sportach powinniśmy pilnować, by nie doszło do żadnego poważnego złamania ani utopienia w przypadku, gdy ktoś nie umie pływać. Utrata kontroli wiąże się głównie ze śliskością, której sprzyja woda.

Dlatego proponujemy elastyczne i stabilne rękawice do sportów wodnych. Są one pełną gwarancją przyczepności i komfortowości. Ich odporność na wodę uniemożliwia utratę kontroli fizycznej nad uchwytem od linii ciągnącej narty wodne. Co oznacza, że żaden przykry incydent Cię nie spotka! I jak raz wynajmiesz kampera by jechać na wycieczkę w wodne tereny i przeżyjesz fajne przygody, będziesz chciał zrobić to ponownie!

Kamper wyposażony!

W naszym kamperze zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz! Wyposażysz jego szafki i szuflady w niezbędne akcesoria, jak narty wodne, okulary wodne czy właśnie rękawiczki. Później, gdy dojedziesz kamperem do ciekawych, jeziornych terenów, aktywnie spędzasz wolny czas, robiąc bezpieczny i ekscytujący boarding! Tylko z rękawicami zapewnisz sobie i bliskim aktywne i udane wakacje.

Rękawice zapewniają optymalny chwyt, a pasek jaki posiada można spokojnie regulować, dostosowując szerokość do rozmiaru naszej ręki. Produkt jest zatem skuteczny i przemyślany. Kupisz go w naszym sklepie z produktami przeznaczonymi na podróże kamperem. Tylko u nas!