Filter

Liny do nart wodnych

Zapraszamy miłośników jazdy na nartach wodnych do kupna lin holowniczych. Gwarantują one bezpieczne surfowanie po wodzie, a przy tym moc niezapomnianych wrażeń! Dzięki ich trwałości w utrzymaniu, piękną przygodę przeżyje zarówno miłośnik twardej adrenaliny, jak i osoba poznająca specyfikę tego sportu.

Nasze liny są elastyczne, zaprojektowane w taki sposób, że ryzyko zerwania jest znikome. Spokojnie można zachować kontrolę podczas jazdy, nie przejmując się niepożądanymi skutkami typu kontuzje czy złamania. Uchwyt liny dostosowaliśmy specjalnie do dłoni każdego klienta. Bezpieczna jazda jest dla nas absolutnym priorytetem!

Przedłużenie dla lin holowniczych!

Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu nacisku, zarówno na pływadło, jak i na łódź, skorzystaj z przedłużenia zakupionej liny holowniczej. Mamy w ofercie specjalny przedłużacz, którego dostosujesz pod kątem długości.

Kup narty wodne JOBE! 

Jeśli nie próbowałeś jeszcze nigdy jeżdżenia na nartach wodnych, w tym sezonie masz ku temu doskonałą okazję! Tym bardziej, jeśli poszukujesz odlotowych wyzwań! Co więcej, nie tylko na jednej desce możesz wykonywać ciekawe ruchy, ale także na dwóch. Modele naszych desek są dostosowane do każdej kreacji: skoków, skrętów czy różnych ewolucji.

Skorzystaj z naszego sklepu i znajdź nową, sportową pasję!