Filter

Akcesoria wentylacyjne do Twojego kampera!

Szukasz akcesoriów kempingowych, które pomogą Ci zadbać o odpowiedni przepływ powietrza? Dobrze trafiłeś! W sklepie z akcesoriami kempingowymi CarGO! znajdziesz między innymi kratki wylotu powietrza, które znakomicie dostosowują się do systemów klimatyzacyjnych FreshWell.

Dlaczego wentylacja w kamperze jest tak istotna?

Kamper czy przyczepa kempingowa wyróżniają się ograniczoną, czasem niewielką przestrzenią. Warto pamiętać o tym, że w trakcie wakacji z takiego pojazdu nierzadko korzysta nawet 5-6 osób. Na mniejszej przestrzeni łatwo o nagromadzenie zapachów i ciepła. Wentylacja i regularne wietrzenie to absolutna podstawa. Warto również pamiętać o tym, że w kamperach czy przyczepach kempingowych bardzo często stosuje się ogrzewanie gazowe. Brak odpowiedniej wentylacji w połączeniu z gazem może stworzyć zagrożenie dla zdrowia i życia osób podróżujących. Nieszczelność instalacji gazowej może naprawdę okazać się zabójcza przy braku przepływu powietrza. Dlatego właśnie warto zadbać o dobrą wentylację, a tę zapewnia między innymi nasz dyfuzor powietrza do systemów Truma Aventa.

Pełna oferta akcesoriów kempingowych

Wśród innych akcesoriów wentylacyjnych od CarGO! znajdziesz również podławkowe kolana do systemów klimatyzacyjnych oraz węże elastyczne, które świetnie wspierają funkcjonowanie klimatyzatorów podławkowych. Pojedynczy wąż waży niewiele, a dzięki długości aż 10 metrów pozwala w swobodny sposób dopasować wentylację do potrzeb naszego kampera.

Wentylacja w przyczepie kempingowej

Warto wiedzieć, że prezentowane przez nas akcesoria znakomicie sprawdzają się nie tylko w kamperze, ale również w przyczepach kempingowych czy w vanach. Szeroka oferta gwarantuje możliwość dopasowania poszczególnych gadżetów do Twojego pojazdu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepszy model bez najmniejszego problemu! W naszej ofercie znajdziesz też okna i klimatyzatory dachowe, klimatyzatory podławkowe oraz kratki wentylacyjne. Ponadto posiadamy również dodatkowe akcesoria, wśród których można wskazać chociażby wentylatory do lodówek.