Filter

Atrakcyjne koszulki kempingowe
Aktywny wypoczynek w letni sezon wiąże się z przebywaniem na świeżym powietrzu przez wiele godzin. Dlatego mamy dla Ciebie koszulki Bivaq – bardzo wygodne, wykonane z najlepszego materiału, eleganckie i dobre na każdą okazję. Biały T-shirt wykonany jest w 100% z bawełny, posiada współczesny krój, a jego tekstura jest lekka i wygodna.

To nie wszystko! Koszulka posiada bardzo mądre ekologiczne przesłanie. Promuje szacunek do środowiska, jego ochronę przed katastrofami naturalnymi, jak i dewastacją. Dziś w epoce globalnego ocieplenia, zaśmiecania lasów czy zatruwania powietrza emisją dwutlenku węgla, ważne jest budowanie świadomości społecznej, jak ważne jest dbanie o planetę.

Bo jak wypoczywać, to tylko na świeżym powietrzu, które jest czyste, wśród okolic, w których woda nie wysycha. Cieszyć się pięknem natury i swobodnie oddychać. Jeśli podzielasz nasze wartości, nasza koszulka będzie dobrze je odzwierciedlała.
Ekologiczny Worko Plecak
Dla biwakujących, którzy robią szczególne zakupy, albo zbierają pamiątki w niezwykłym miejscu, mamy specjalną torbę do noszenia rozmaitych rzeczy. Materiał wyprodukowano w sposób przyjazny dla środowiska, mało tego, jest stabilny, wytrzymały, a co najważniejsze, wygodny w noszeniu.

Jeśli udajesz się na długą wycieczkę, plażę albo spacer by zwiedzić okolicę, warto mieć przy sobie plecak, z którym wygodnie przeniesiesz wszystko. Tkanina, z której wykonano nasz plecak, sprzyja pakowności oraz lekkości w noszeniu.